Przyjaciele Nowej Huty


Działamy dla Was. Realizujemy projekty
oraz organizujemy kursy, koncerty i spotkania.

Pragniemy uczestniczyć w kreowaniu wizerunku Nowej Huty
jako ważnego miejsca na kulturalnej mapie Krakowa,
w którym można ciekawie i atrakcyjnie spędzić wolny czas.

Szybki Kontakt

»  Menu

»  Facebook

 

»  Wyszukiwarka

Chcesz wyszukać informacje na stronie? Wpisz szukaną frazę i kliknij przycisk Szukaj.»  Aktualność

Inauguracja roku akademickiego Nowohuckiej Akademii Seniora!

Inauguracja roku akademickiego Nowohuckiej Akademii Seniora!

1 października 2018 r. - godz. 16.00, os. Centrum A 6a

Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta i Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty zapraszają na inaugurację roku akademickiego 2018/2019 w Nowohuckiej Akademii Seniora.

Wykład inauguracyjny wygłosi Andrzej Kozioł - dziennikarz i pisarz, rodowity krakowianin, człowiek wielu pasji, zakochany w rodzinnym mieście, jego tradycjach, zwyczajach oraz historii nie tylko tej z pierwszych stron gazet. Przez dekady związany z krakowskimi redakcjami: tygodnika Wieści, gdzie przechodził kolejne stopnie dziennikarskiego wtajemniczenia aż do stanowiska redaktora naczelnego, oraz Dziennika Polskiego. Autor książek o Krakowie sprzed lat, znawca dawnych obyczajów i kulinariów.

Wstęp wolny!


Powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty (SPNH), os. Centrum A bl. 6 A, 31-923 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez SPNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz usunięcia. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: stowarzyszenie@przyjacielenowejhuty.pl.

 

WCZYTYWANIE