Przyjaciele Nowej Huty


Działamy dla Was. Realizujemy projekty
oraz organizujemy kursy, koncerty i spotkania.

Pragniemy uczestniczyć w kreowaniu wizerunku Nowej Huty
jako ważnego miejsca na kulturalnej mapie Krakowa,
w którym można ciekawie i atrakcyjnie spędzić wolny czas.

Szybki Kontakt

»  Menu

»  Facebook

 

»  Wyszukiwarka

Chcesz wyszukać informacje na stronie? Wpisz szukaną frazę i kliknij przycisk Szukaj.»  Aktualność

Międzypokoleniowa kolęda

Międzypokoleniowa kolęda

10 stycznia 2019 r. - godz.16.00, os. Bohaterów Września 26

Wspólne kolędowanie to piękna tradycja. Kolędy od wieków są obecne w naszej kulturze, a święta Bożego Narodzenia to nie tylko 12 potraw, choinka i prezenty, ale również czas na wspólne śpiewanie - przy stole i podczas uroczystej Pasterki. A jak już poćwiczycie w domach przy świątecznym stole, by jeszcze mocniej rozszerzać tę tradycję, zapraszamy do Klubu Mirage Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta na koncert kolęd połączony z programem artystycznym w wykonaniu dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 89.

Wstęp wolny!

Będzie to okazja do wspólnego, międzypokoleniowego kolędowania. Usłyszymy najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki, które sprawią, że zatrzymamy się na dłużej w klimacie Świąt Bożego Narodzenia.

Sponsorem wydarzenia jest Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. w Krakowie


Powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty (SPNH), os. Centrum A bl. 6 A, 31-923 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez SPNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz usunięcia. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: stowarzyszenie@przyjacielenowejhuty.pl.

 

WCZYTYWANIE