Przyjaciele Nowej Huty


Działamy dla Was. Realizujemy projekty
oraz organizujemy kursy, koncerty i spotkania.

Pragniemy uczestniczyć w kreowaniu wizerunku Nowej Huty
jako ważnego miejsca na kulturalnej mapie Krakowa,
w którym można ciekawie i atrakcyjnie spędzić wolny czas.

Szybki Kontakt

»  Menu

»  Facebook

 

»  Wyszukiwarka

Chcesz wyszukać informacje na stronie? Wpisz szukaną frazę i kliknij przycisk Szukaj.»  Aktualność

Wakacyjna Małopolska w obiektywie seniora

Wakacyjna Małopolska w obiektywie seniora

Konkurs fotograficzny dla seniorów

Zapraszamy nowohucian i pozostałych mieszkańców Małopolski – osoby w wieku 50+ do udziału w konkursie fotograficznym Wakacyjna Małopolska w obiektywie seniora. Pracą konkursową może być wyłącznie fotografia przedstawiająca Wakacyjną Małopolskę, a nabór prac odbywał się będzie w 3 kategoriach:

a) Plenery Małopolski

b) Zabytki Małopolski

c) Małopolskie Wydarzenia.

Każdy uczestnik konkursu może zgłosić w okresie od 1 lipca do 20 września 2012 r. tylko 1 pracę. 

Szczegółowe zasady uczestnictwa można znaleźć w regulaminie.

Seniorów chcących poznać podstawy fotografii, Stowarzyszenie zaprasza w lipcu na bezpłatne warsztaty. W programie zajęć znajdą się następujące zagadnienia: budowa aparatu fotograficznego, praca z lampą błyskową, przesłona a czas naświetlania, automatyczne i ręczne nastawianie ostrości, sposoby pomiaru światła, korekcja ekspozycji, balans bieli, czułości ISO, etc. Zgłoszenia przyjmowane są osobiście od 11 do 29 czerwca br. (w godzinach 9.00-15.00) lub do wyczerpania miejsc w biurze Stowarzyszenia (os. Centrum A 6a, 31-923 Kraków). Na warsztaty należy przynieść własny aparat fotograficzny.

Na zakończenie projektu odbędzie się gala finałowa, podczas której zostaną wręczone nagrody i zaprezentowane prace konkursowe. Galę uświetni koncert kameralny. Aby najlepsze prace mogło obejrzeć jak najszersze grono publiczności, w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie zostanie zorganizowana wystawa pokonkursowa.

Partnerami Wakacyjnej Małopolski w obiektywie seniora są:

  • Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
  • Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej
  • Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie

Patroni medialni:

  • Głos. Tygodnik Nowohucki
  • Dziennik Polski
  • TVP Kraków
  • Radio Kraków
  • Wrota Małopolski.

Honorowy Patronat nad projektem objął Marek Sowa – Marszałek Województwa Małopolskiego, a realizowany jest on przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego (www.malopolskie.pl).

Informacje o konkursie, a także regulamin można uzyskać również w siedzibie Stowarzyszenia.

DOKUMENTY DO POBRANIA:


Powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty (SPNH), os. Centrum A bl. 6 A, 31-923 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez SPNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz usunięcia. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: stowarzyszenie@przyjacielenowejhuty.pl.

 

WCZYTYWANIE