Przyjaciele Nowej Huty


Działamy dla Was. Realizujemy projekty
oraz organizujemy kursy, koncerty i spotkania.

Pragniemy uczestniczyć w kreowaniu wizerunku Nowej Huty
jako ważnego miejsca na kulturalnej mapie Krakowa,
w którym można ciekawie i atrakcyjnie spędzić wolny czas.

Szybki Kontakt

»  Menu

»  Partnerzy

»  Patroni medialni

»  Pomagają nam

»  Facebook

 

»  Wyszukiwarka

Chcesz wyszukać informacje na stronie? Wpisz szukaną frazę i kliknij przycisk Szukaj.»  Aktualności

Akademia Dzieci i Młodzieży zaprasza już od września

Akademia Dzieci i Młodzieży zaprasza już od września

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w projekcie Akademia Dzieci i Młodzieży, w ramach którego w Klubie Wersalik Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta prowadzona będzie bezpłatna świetlica środowiskowa.

W programie:

  • pomoc w odrabianiu zadań
  • warsztaty plastyczne
  • gry i zabawy
  • zajęcia tematyczne
  • wyjścia do: kina, na strzelnicę, itp. 

czytaj więcej...

Kwesta podczas Dożynek Dzielnicowych

Kwesta podczas Dożynek Dzielnicowych

21 sierpnia 2011 r. - godz. 15.30 - 20.00, teren zielony przy ul. Truskawkowej

Serdecznie zapraszamy na Dożynki Dzielnicowe w Chałupkach, którym towarzyszyć będzie kwesta na rzecz naszej kampanii Zdolne buziole.

Organizatorami imprezy są: Rada Dzielnicy XVIII Nowa Huta oraz Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta. Szczegółowy program Dożynek na stronie www.krakownh.pl.


czytaj więcej...

Dziś pierwszy dzień kampanii Zdolne buziole !

Dziś pierwszy dzień kampanii Zdolne buziole !

1 lipca 2011 r.

Cieszy nas niezmiernie, iż właśnie dziś - zgodnie z planowanym terminem, rozpoczyna się nasza pierwsza kampania społeczna.

Celem akcji Zdolne buziole jest sfinansowanie 23 dzieciom udziału w wymarzonych zajęciach pozaszkolnych i kursach, a której powodzenie jest możliwe tylko przy Państwa zaangażowaniu. Naszymi beneficjentami są dzieci, które z różnych względów nie mają możliwości uczestniczenia w zajęciach dodatkowych, podczas których mogłyby rozwijać swoje pasje i zainteresowania.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami akcji na jej specjalnej stronie i zachęcamy gorąco do pomocy w spełnieniu dziecięcych marzeń o zajęciach pozaszkolnych, a także do promowania kampanii wśród Waszych znajomych.

Dołącz do naszej akcji i pomóż pomagać – bo warto!


czytaj więcej...

Witamy na stronie Stowarzyszenia Przyjaciół Nowej Huty

Witamy na stronie Stowarzyszenia Przyjaciół Nowej Huty

Właśnie ruszyła strona internetowa naszego stowarzyszenia. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin. Znaleźć tu będzie można informacje o naszych imprezach i projektach, a także wszystkie aktualności związane z  Nowohcuką Akademią Seniora.


czytaj więcej...

STRONA 24/24

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty (SPNH), os. Centrum A bl. 6 A, 31-923 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez SPNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz usunięcia. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: stowarzyszenie@przyjacielenowejhuty.pl.

 

WCZYTYWANIE