Przyjaciele Nowej Huty


Działamy dla Was. Realizujemy projekty
oraz organizujemy kursy, koncerty i spotkania.

Pragniemy uczestniczyć w kreowaniu wizerunku Nowej Huty
jako ważnego miejsca na kulturalnej mapie Krakowa,
w którym można ciekawie i atrakcyjnie spędzić wolny czas.

Szybki Kontakt

»  Menu

»  Facebook

 

»  Wyszukiwarka

Chcesz wyszukać informacje na stronie? Wpisz szukaną frazę i kliknij przycisk Szukaj.»  Projekt

Anima Sana In Corpore Sano - W Zdrowym Ciele Zdrowy Duch

Anima Sana In Corpore Sano - W Zdrowym Ciele Zdrowy Duch

Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty wraz z Ośrodkiem Kultury Kraków-Nowa Huta  zrealizowało kolejny projekt skierowany do środowiska seniorów, w ramach prowadzonej przez siebie Nowohuckiej Akademii Seniora.

Jesienią 2012 roku został zrealizowany projekt Anima Sana In Corpore Sano - W Zdrowym Ciele Zdrowy Duch, skierowany do seniorów z terenu Krakowa. Projekt obejmował cykl zajęć z jogi na poziomie podstawowym i zaawansowanym, a także spotkanie ze specjalistą z zakresu zdrowia, połączone z warsztatami na temat zasad właściwego odżywiania.

Celem projektu była aktywizacja środowiska krakowskich seniorów, promocja postaw i zachowań prozdrowotnych, a także podejmowanie działań służących poprawie jakości życia osób starszych.

Projekt zrealizowano przy udziale finansowym Gminy Miejskiej Kraków.

www.krakow.pl,www.ngo.krakow.pl


powrót do listy projektów...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty (SPNH), os. Centrum A bl. 6 A, 31-923 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez SPNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz usunięcia. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: stowarzyszenie@przyjacielenowejhuty.pl.

 

WCZYTYWANIE