Przyjaciele Nowej Huty


Działamy dla Was. Realizujemy projekty
oraz organizujemy kursy, koncerty i spotkania.

Pragniemy uczestniczyć w kreowaniu wizerunku Nowej Huty
jako ważnego miejsca na kulturalnej mapie Krakowa,
w którym można ciekawie i atrakcyjnie spędzić wolny czas.

Szybki Kontakt

»  Menu

»  Facebook

 

»  Wyszukiwarka

Chcesz wyszukać informacje na stronie? Wpisz szukaną frazę i kliknij przycisk Szukaj.»  Projekt

59. Nowa Huta. Dlaczego Nie?!

59. Nowa Huta. Dlaczego Nie?!

Projekt zakłada realizację koncertu, który odbędzie się w nowohuckim plenerze. Planujemy, iż w zadaniu weźmie udział ok. 1.000 osób – przede wszystkim z Krakowa i Małopolski.

Poprzez realizację zadania pn. 59. Nowa Huta. Dlaczego Nie?! chcemy przyłączyć się do starań Województwa, aby Małopolska była atrakcyjnym miejscem życia, pracy i spędzania czasu wolnego – zgodnie z celami Strategii Rozwoju Województwa Małopolskiego na lata 2011-2020. Ponadto koncert wpisze się w obchody 70 – lecia Nowej Huty obchodzone w 2019 roku. W ramach realizacji projektu przewidziana jest organizacja bezpłatnego koncertu plenerowego na powitanie wakacji w czerwcu 2019 r.

Przed i po koncercie odbędzie się kwesta na rzecz małopolskiego Hospicjum im. św. Łazarza.

Projekt adresowany jest do wszystkich grup wiekowych, zwłaszcza dla mieszkańców o niższym statusie materialnym, dla których nie ma zbyt wiele propozycji bezpłatnego uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych.
Koncert odbędzie się w plenerze w jednej z nowohuckich dzielnic.


powrót do listy projektów...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty (SPNH), os. Centrum A bl. 6 A, 31-923 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez SPNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz usunięcia. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: stowarzyszenie@przyjacielenowejhuty.pl.

 

WCZYTYWANIE