Przyjaciele Nowej Huty


Działamy dla Was. Realizujemy projekty
oraz organizujemy kursy, koncerty i spotkania.

Pragniemy uczestniczyć w kreowaniu wizerunku Nowej Huty
jako ważnego miejsca na kulturalnej mapie Krakowa,
w którym można ciekawie i atrakcyjnie spędzić wolny czas.

Szybki Kontakt

»  Menu

»  Facebook

 

»  Wyszukiwarka

Chcesz wyszukać informacje na stronie? Wpisz szukaną frazę i kliknij przycisk Szukaj.Galeria zdjęć

Początek października 2018 r. zainaugurował dziewiąty rok istnienia Nowohuckiej Akademii Seniora. Na uroczystość licznie przybyli zarówno Słuchacze od lat związani z Akademią jak i spora grupa nowych Seniorów, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z Uniwersytetem Trzeciego Wieku. Uroczystość uświetnili swoją obecnością: Anna Okońska-Walkowicz – Doradca Prezydenta Miasta Krakowa ds. Polityki Senioralnej, Sławomir Pietrzyk- Wiceprzewodniczący Rady Miasta Krakowa, Małgorzata Jezutek, Dyrektor Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta, Andrzej Buczkowski- Przewodniczący Rady Dzielnicy XVI, Bogumiła Drabik- Radna Dzielnicy XVIII oraz członkini Krakowskiej Rady Seniorów, oraz Jan Kural- Przewodniczący Rady ds. Seniorów w Dzielnicy XVI. Oprócz tradycyjnych życzeń owocnej nauki, wyrażonych przez zaproszonych gości, nowi Słuchacze otrzymali indeksy, tym samym stając się pełnoprawnymi członkami braci studenckiej w roku akademickim 2018/2019.
Na zakończenie gość specjalny tego wydarzenia- Andrzej Kozioł, dziennikarz i pisarz, wygłosił niezwykle ciekawy wykład „ Kraków od podszewki- w anegdotach, historiach i obyczajach”.Pozostałe zdjęcia...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty (SPNH), os. Centrum A bl. 6 A, 31-923 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez SPNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz usunięcia. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: stowarzyszenie@przyjacielenowejhuty.pl.

 

WCZYTYWANIE