Przyjaciele Nowej Huty


Działamy dla Was. Realizujemy projekty
oraz organizujemy kursy, koncerty i spotkania.

Pragniemy uczestniczyć w kreowaniu wizerunku Nowej Huty
jako ważnego miejsca na kulturalnej mapie Krakowa,
w którym można ciekawie i atrakcyjnie spędzić wolny czas.

Szybki Kontakt

»  Menu

»  Facebook

 

»  Wyszukiwarka

Chcesz wyszukać informacje na stronie? Wpisz szukaną frazę i kliknij przycisk Szukaj.Galeria zdjęć

W Klubie Mirage Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta odbyło się Międzypokoleniowe kolędowanie z udziałem mieszkańców osiedla Mistrzejowice. W spotkaniu uczestniczyły rodziny z dziećmi oraz starsi mieszkańcy Mistrzejowic.
Publiczność obejrzała Jasełka w wykonaniu dziecięcej grupy teatralnej, a do wspólnego kolędowania zaprosił kwartet muzyczny. Jeszcze na chwilę udało się wrócić myślą do świątecznego stołu, zadumać i zatrzymać w bożonarodzeniowej atmosferze.
Mile zaskoczeni zostali seniorzy, dla których przygotowano program artystycznym z okazji nadchodzącego Dnia Babci i Dziadka oraz wręczono małe upominki wykonane ręcznie przez dzieci.
Międzypokoleniowy wieczór i wspólne kolędowanie w świątecznej scenerii oraz ciepłej, rodzinnej atmosferze, wywołało uśmiech na twarzach, a u niektórych łzy wzruszenia. 

Wydarzenie udało się zorganizować dzięki wsparciu finansowemu Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej S.A. w Krakowie, za co Organizatorzy składają serdeczne podziękowania.Pozostałe zdjęcia...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty (SPNH), os. Centrum A bl. 6 A, 31-923 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez SPNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz usunięcia. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: stowarzyszenie@przyjacielenowejhuty.pl.

 

WCZYTYWANIE